top of page
"Odkryj atrakcje turystyczne Bułgarii z szarenasol.com - blogiem podróżniczym z pięknymi zdjęciami i inspirującymi historiami wakacji w mini kamperze."

1 słowo.

Wypadałoby się wytłumaczyć. Dlaczego ten blog tak się nazywa? Gdy myśleliśmy nad nazwa poszliśmy tropem kulinarnym, gdyż istnieje blog Szopska Sałata, Czubryca Odkrywa, więc dlaczego nie Szarena Sol?

Szarena sol, czyli kolorowa, ziołowa sól, która jest królową przypraw bułgarskich. Prawdopodobnie trudno ugotować danie bułgarskie bez tej przyprawy, więc nazwa zdaje się uzasadniona. Przez żołądek do serca :) 

Tak jak szarena sol jest miksem różnych przypraw bułgarskich, tak i ten blog będzie urozmaicony. Bardzo byśmy chcieli zachęcić Cię do uważności, szerszego spojrzenia. Chcemy spróbować przekazać Ci, czym nas ten kraj urzekł. Dasz się zaprosić do tej podróży?

2. słowo.

Monika i Artur ;) Czyli, założyciele i twórcy tego bloga. Ludzie różne intercyzy przedślubne zawierają. W naszej znalazła się Bułgaria. Dlaczego? Bądź czujny, a pojawi się tutaj ta historia. Stay tuned :)

Prawdziwy Autor tego co tu zobaczycie, czyli  głównie bułgarskiej przyrody jest inny.  
My tylko mniej, lub bardziej udanie chcemy ją pokazać. 

Rozwijamy ideę mikrowypraw, mikrokamperowania. Bez filozoficznego zadęcia. 

3 słowo. 

3 słowo należy do Ciebie drogi czytelniku. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcesz towarzyszyć nam w odkrywaniu Bułgarii i innych miejsc, gdzie nasza Toyotka nas zawiedzie. Rozgość się :) 

Zapraszamy na szarenasol.com - bloga podróżniczego, który zabierze Cię w niezapomnianą wakacyjną podróż po Bułgarii.
bottom of page